SERVIS: +420 602 248 024

Suprapubické drenáže

S profesorem Sökelandem o výhodách suprapubických drenážích moči jsme systematicky začali budovat náš komplexní program, který bychom Vám rádi představili. Ústředním bodem bylo zabudování balónkového katétru, který umožňoval praktickou fixaci na kůži. Dalším rozhodujícím krokem byly INTEGRÁLNÍ, SUPRASOFTNÍ a DILATAČNÍ DRUHY katétrů, které obohatily náš program a nadále plnily naše vysoké požadavky pro bezpečnou a pohodlnou aplikaci.

Katétry INTEGRÁL od společnosti UROMED mají balónek integrovaný do těla katétru a nevystupuje nad jeho úroveň, což je obvyklé u běžných katétrů. Vzhledem k tomu, že silikonové katétry se vyrábějí vytlačováním, může být tato výroba provedena pouze speciální technikou. Integrovaný balón umožňuje do velké míry bezbolestnou výměnu katétru a jeho průchod fascií bude snazší.

Velmi krátký a zaoblený hrot katétru, který je umístěn v močovém měchýři, snižuje nebezpečí podráždění a tenesmy. Plochý tvar balónku podporuje tuto funkci a nabízí bezpečnou fixaci i přes malý objem.

100% silikon, který má nejlepší tkáňovou toleranci a nejnižší míru inkrustace.

UROMED

Společnost UROMED je přední německý výrobce spotřebního materiálu pro urologii již více než 50 let. Na základě dlouhodobých zkušeností a know-how nabízí UROMED svým zákazníkům individuální řešení na míru. Všechny nabízené produkty jsou uznávány jako produkty nejvyšší kvality a jsou v souladu s bezpečnou lékařskou praxí a vědeckými požadavky moderní urologie.